Rekrutacja do studenckiego Koła Badaczy Popkultury Trickster

Studentów, którzy chcieliby dołączyć do koła działającego na Uniwersytecie Wrocławskim, zapraszamy na spotkanie 9 listopada. Przedstawiciele koła opowiedzą o jego działaniach i będą chcieli poznać kandydatów do Trickstera


Studenckie Koło Badaczy Popkultury Trickster otwiera nabór na nowych członków.

KIM JESTEŚMY?
Kołem studenckim działającym na Uniwersytecie Wrocławskim, współpracującym ze Stowarzyszeniem Badaczy Popkultury i Edukacji Popkulturowej Trickster.

CZYLI KIM?
Młodymi naukowcami, którzy pokazują, że popkultura to także ciekawe zagadnienie naukowe. Zajmujemy się literaturą, filmem, muzyką, grami i nowymi mediami we wszelkich formach i przejawach.
Wśród nas są osoby, które badają filmy superbohaterskie, komiksy, baśnie, gry wideo, folklor, kulturę masową PRL-u, kino japońskie i… tak można by wymieniać jeszcze długo.
Jeździmy na konferencje naukowe i sami je organizujemy, opowiadamy o swoich badaniach na prelekcjach popularnonaukowych i konwentach, publikujemy (tu możecie znaleźć naszą najnowszą książkę „Wiedźmin – bohater masowej wyobraźni”) i wspieramy najróżniejsze inicjatywy – jak choćby ostatnio, pierwszą w Polsce wystawę wiedźmińską.
Więcej na nasz temat opowiemy podczas prezentacji, którą zaczniemy spotkanie.

KOGO SZUKAMY?
Kierunek, jaki studiujesz, nie jest dla nas najważniejszy. Liczą się Twoje zainteresowania naukowe.
Dołącz do nas, jeśli interesujesz się popkulturą i jej badaniem albo jesteś studentem poszukującym okazji do sprawdzenia swoich sił w działalności wydawniczej (korekta, redakcja, itp.).
Zapraszamy do nas osoby, które naprawdę chcą działać, zaangażować się, poświęcić swój czas i rozwijać się.

CO MOŻESZ U NAS ROBIĆ?
Przede wszystkim sam się nad tym zastanów – własne inicjatywy bardzo mile widziane. Możesz zaangażować się w organizowanie konferencji, pomóc w redagowaniu tomów, włączyć się w działania popularyzatorskie, itd., itd. Przyjdź i opowiedz nam o sobie.

KIEDY SIĘ SPOTYKAMY?
9.11. (poniedziałek) godz 17 Instytut Kulturoznawstwa UWr, ul. Szewska 50/51, sala 9.
Jeśli nie możesz przyjść w tym terminie, napisz do nas. Na Twój mail czeka Katarzyna Jewtuch – katarzyna.jewtuch@tricksterzy.pl.
Spotkanie ma swoje wydarzenie na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *