Spotkanie z autorem książki o polskich grach komputerowych

Zachęcamy do udziału w spotkaniu w ramach projektu Uniwersytetu Wrocławskiego – Laboratorium Gier Wideo, którego jesteśmy partnerem. 28 listopada naszym gościem będzie Marcin Kosman, znany dziennikarz i autor książki „Nie tylko Wiedźmin. Historia polskich gier komputerowych”.

Spotkanie z Kosmanem zacznie się o godzinie 18.30 we wrocławskim Empiku w Domu Handlowym Renoma.

Jego książka „Nie tylko wiedźmin. Historia polskich gier komputerowych” ukazała się w tym roku i stanowi kompleksowe ujęcie historii polskiej branży gier, a przy tym porusza istotne kwestie z tym związane jak przemiany ustrojowe, gospodarcze czy kulturowe. Autor, dziennikarz piszący o grach, w swojej pracy pokazuje, jak kształtowała się nasza branża gier od samego początku aż do flagowych pozycji takich jak Wiedźmin czy Dying Light.

Podczas spotkania porozmawiamy o pracy na książką, historii polskich gier i ich specyfice. Będzie też czas na pytania publiczności i autografy.

Spotkanie z Marcinem Kosmanem poprowadzi trickster Adam Flamma.

Wstęp jest wolny.

kosman

One thought on “Spotkanie z autorem książki o polskich grach komputerowych

  1. Mieć znowu 16 lat Geekparty Pamiętam jak byłem na krakonie kiknalaście lat temu i akurat trafiło na weekend z przełomu połowy lutego czyli walentyki Zorganizowano ‚pokaz’ bajek hetai w jednej sali i jak pozostałe dni odbywały się tam pokazy zwykłego anime i można było policzyć widzf3w na pacach jednej ręki tak tego dnia sala pękała w szwach. Wypchana po brzegi pryszczatymi, napalonymi nastolatkami mającymi okazję zobaczyć co nieco cyckf3w Poza tym oczywiście do urokf3w konwentf3w niewątpliwie należy zaliczyć spanie w śpiworze na sali gimnastycznej, „mycie” się w zimnej wodzie w łazience plus obowiązkowo zimny prysznic w szatni W-F. Najlepsze było to, że spało się może 5-6 godzin na 3 dni pobytu bo szkoda było czasu więc jak wrf3ciłem do domu za pożyczone pieniądze bo wszystko wydałem to odsypiałem bite 16 godzin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *