Spotkanie z autorem książki o polskich grach komputerowych

Zachęcamy do udziału w spotkaniu w ramach projektu Uniwersytetu Wrocławskiego – Laboratorium Gier Wideo, którego jesteśmy partnerem. 28 listopada naszym gościem będzie Marcin Kosman, znany dziennikarz i autor książki „Nie tylko Wiedźmin. Historia polskich gier komputerowych”.

Spotkanie z Kosmanem zacznie się o godzinie 18.30 we wrocławskim Empiku w Domu Handlowym Renoma.

Jego książka „Nie tylko wiedźmin. Historia polskich gier komputerowych” ukazała się w tym roku i stanowi kompleksowe ujęcie historii polskiej branży gier, a przy tym porusza istotne kwestie z tym związane jak przemiany ustrojowe, gospodarcze czy kulturowe. Autor, dziennikarz piszący o grach, w swojej pracy pokazuje, jak kształtowała się nasza branża gier od samego początku aż do flagowych pozycji takich jak Wiedźmin czy Dying Light.

Podczas spotkania porozmawiamy o pracy na książką, historii polskich gier i ich specyfice. Będzie też czas na pytania publiczności i autografy.

Spotkanie z Marcinem Kosmanem poprowadzi trickster Adam Flamma.

Wstęp jest wolny.

kosman

One thought on “Spotkanie z autorem książki o polskich grach komputerowych

  1. Mieć znowu 16 lat Geekparty Pamiętam jak byłem na krakonie kiknalaście lat temu i akurat trafiło na weekend z przełomu połowy lutego czyli walentyki Zorganizowano ‚pokaz’ bajek hetai w jednej sali i jak pozostałe dni odbywały się tam pokazy zwykłego anime i można było policzyć widzf3w na pacach jednej ręki tak tego dnia sala pękała w szwach. Wypchana po brzegi pryszczatymi, napalonymi nastolatkami mającymi okazję zobaczyć co nieco cyckf3w Poza tym oczywiście do urokf3w konwentf3w niewątpliwie należy zaliczyć spanie w śpiworze na sali gimnastycznej, „mycie” się w zimnej wodzie w łazience plus obowiązkowo zimny prysznic w szatni W-F. Najlepsze było to, że spało się może 5-6 godzin na 3 dni pobytu bo szkoda było czasu więc jak wrf3ciłem do domu za pożyczone pieniądze bo wszystko wydałem to odsypiałem bite 16 godzin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *